Waze kopiena/Punkti un rangi

From Wazeopedia
Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā forumā.
Sveiks! Sveiks!Aplikācija AplikācijaRediģēšana RediģēšanaKopiena KopienaAtbalsts Atbalsts


Punktu un rangu klasifikācija link to this section

Waze izmanto mehānismu, lai atlīdzinātu ieguldījumu Kopienas un Waze labā. Tas nozīmē, iegūsi punktus, balvas, amatus, kas Tevi ierindo augstākā vietā, salīdzinot ar citiem lietotājiem jūsu valstī vai pasaulē.

Jo vairāk brauc, jo vairāk iegūsti

Tikai Waze lietošana savā braucienā, dod labumu visai sabiedrībai. Katrs brauciens, tā ātrums sniedz vērtīgu informāciju, par satiksmes sastrēgumiem, lai aprēķinātu optimālus maršrutus pašam un visiem pārējiem lietotājiem jūsu reģionā. Katra publikācija sava brauciena laikā, dod ziņu par nozīmīgu notikumu, bīstamu zonu vai ātruma kontroli, u.c., tiek pārraidīts visai kopienai. Katra no šīm darbībām sniedz Tev punktus, kas paceļ Tev rangu un sniedz piekļuvi, piemēram, nedaudz atšķirīgam izskatam Tavam noskaņojumam uz kartes.

Waze level Baby.png Waze level Waze.png Waze level Shield.png Waze level Sword.png Waze level King.png

Sīkāku informāciju lasi rakstā par punktiem un rangiem.

Kartes rediģēšana

Kartēšana arī ir veids, kā veicināt pareizu Waze darbību un saņemt atlīdzībā punktus. Lai novērstu kartes bojājumus no nepieredzējušiem redaktoriem, Waze ir izveidojusi mehānismu rediģēšanas rangs un rediģēšanas zonas , kas ļauj pakāpeniski paplašināt prerogatīvas , sākot no pirmās nelielās teritorijas un pirmā slēguma ceļiem (ja seko kopienas noteikumiem), līdz pat iespējai rediģēt visu valsti.

Sīkāku informāciju lasi rakstā par punktiem un rangiem.