Wazeopedia.png

Wazeopedia

Commons

MobileDiff/145398

Žemėlapio redagavimo vadovas

1,072 bytes added, 3 years ago
m
no edit summary
= Vietos (''places'') =
Vietovių objektai (toliau tiesiog '''Vietos''') yra Waze paieškoje randami paskirties taškai, į kuriuos Waze gali naviguoti. Kituose navigatoriuose Jūs galite sutikti sąvoką '''POI''' (Point of Interest).<br>
 
[[Places | Apie vietas anglų kalba]]
 
== Vietų tipai ir savybės==
'''Taškinės vietos''' žemėlapio redaktoriuje yra vaizduojamos kaip taškai. Kliento programoje jos nevaizduojamos niekaip. Taškinės vietos padeda vairuotojams surasti objektus, kurių nėra kitose paieškos sistemose. Taip pat tokios vietos leidžia patikslinti objekto koordinates, kai kitose paieškos sistemos jos yra nepakankamai tikslios.
<br><br>
'''Sritys''' tiek žemėlapio redaktoriuje, tiek kliento programoje vaizduojamos kaip daugiakampiai. Kad sritis būtų matoma kliento programoje, jos plotas turi būti ne mažesnis kaip 500 kv. m
<br><br>
'''Gyvenamosios vietos''' Tai yra tiek taškinės vietos, tiek srities savybė arba nustatymas. Šis nustatymas naudojamos vairuotojų, kad pažymėti savo gyvenamąją vietą. Jis tuo pačiu apsaugo privatumą, nes vietos objekto sukūrusio redaktoriaus vartotojo vardo.
<br><br>
== Vietų kūrimo proceso žingsniai ==
step by step guide here
== Vietų kūrimo standartai ==
=== Taškas (point) ar daugiakampio ribojamas plotas sritis ? (area) ===
=== Pavadinimai ===
Vietos (places) turi būti '''vadinamos tik tikrais žinomais pavadinimais'''. Kaip alternatyvų pavadinimą (alternative name) galima pridėti pavadinimą kita (originalo) kalba ar kitą plačiai žinomą ir vartojamą (trumpesnį) vietos pavadinimą, '''kuriuo gali būti ieškoma''' vietos.
83
edits