Difference between revisions of "Dálniční známky"

From Wazeopedia
(fixed link)
(Vytvoření stránky)
Line 1: Line 1:
#REDIRECT [[Editing restrictions#Segment lock]]
+
V prosinci 2018 bylo do nastavení přidána volba "Dálniční známky a povolení". Přepínač "vyhnout se zpoplatněným úsekům" nahrazen přepínačem "vyhnout se placení mýta".
 +
Pro to, aby Waze nyní mohlo v zemích, které používají paušální zpoplatnění silniční (dálniční) sítě formou paušálních dálničních známek (např. Česko, Slovensko, Rakousko) navigovat po dálnicích, je potřeba v nastavení Waze přidat danou dálniční známku. Bez ní jsou dálnice pro Waze nesjízdné.
 +
 
 +
Nastavení není dostupné ve starších verzích aplikace.
 +
 
 +
Další informace o dálničních známkách případně k dispozici na facebooku české komunity Waze zde: https://cs-cz.facebook.com/WazeCZ/
 +
nebo na české části Waze fóra:
 +
https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=271120

Revision as of 09:12, 21 January 2019

V prosinci 2018 bylo do nastavení přidána volba "Dálniční známky a povolení". Přepínač "vyhnout se zpoplatněným úsekům" nahrazen přepínačem "vyhnout se placení mýta". Pro to, aby Waze nyní mohlo v zemích, které používají paušální zpoplatnění silniční (dálniční) sítě formou paušálních dálničních známek (např. Česko, Slovensko, Rakousko) navigovat po dálnicích, je potřeba v nastavení Waze přidat danou dálniční známku. Bez ní jsou dálnice pro Waze nesjízdné.

Nastavení není dostupné ve starších verzích aplikace.

Další informace o dálničních známkách případně k dispozici na facebooku české komunity Waze zde: https://cs-cz.facebook.com/WazeCZ/ nebo na české části Waze fóra: https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=271120