Neřešitelné stavy

From Wazeopedia

Revision as of 14:24, 11 July 2014 by Pvo11 (talk | contribs)

Editování Waze map má svá pravidla a omezení, jenže šedá je teorie a zelený je strom života a občas člověk narazí na situaci, kdy realita překonala fantazii autorů pravidel a každé řešení je něčím špatně. Každý kdo na takovou situaci narazí, si pak říká: "Mám porušit pravidla, nebo co s tím?" Může se zeptat ve fóru, možná někdo poradí, ale po čase už každý zapomene, že něco podobného řešil a neporadí nebo si nevzpomene, kde to viděl. Z tohoto důvodu vznikla ve fóru myšlenka takovéto příklady někde shromažďovat a Wiki je na to vhodné médium.

Smysl této stránky je ukázat příklady vyřešení takovýchto neřešitelných situací jako inspiraci. Rozhodně stránka neměla fungovat jako pranýř a dávat sem řešení, která jsou špatně je třeba je opravit.

Pro přehlednost jsou příklady rozděleny podle typu problému. Nicméně protože se jedná o výjimečné příklady, může být v každém konkrétním problému řešení podle situace úplně jiné, takže příklady neberte jako nové pravidlo :-), ale skutečně jen jako inspiraci. Pokud narazíte k danému typu problému na situaci, kdy je řešení jiné než zde popsané, sem s příkladem. Pokud vás napadne další typ problem, tak také.