Changes

From Wazeopedia
هم‌چنین، سعی شده‌است مطالب مفید آموزش ویرایش نقشه به زبان فارسی در [[آموزش|صفحه آموزش فارسی]] گنجانده شود. مطالعه این صفحه نیز اکیدا توصیه می‌شود. علاوه بر منابع یادشده، در صورت تسلط به زبان انگلیسی، ویرایشگران عزیز می‌توانند صفحات [https://wiki.waze.com/wiki/Waze_Map_Editor#Map_Editing_Basics Map Editing Basics] و [https://wiki.waze.com/wiki/Editing_manual Editing Manual] را نیز مطالعه فرمایند.
===قوانین و مقررات ویرایش نقشه در ایرانمقررات، آموزش‌ها و نکات===
* '''[[قوانین و مقررات ویرایش نقشه در ایران]]''' - پس از آشنایی اولیه با محیط ویرایشگران Waze، ویرایشگران می‌بایست قوانین و مقررات ویرایش نقشه را که حاصل سال‌ها تجربه‌ی ویرایشگران باتجربه است و همگی پس از بررسی دقیق، جهت بهبود مسیریابی تدوین شده است را مطالعه نمایند. رعایت تمامی این قوانین در ویرایش‌ها الزامی است.
* '''[[آموزش مخصوص ادیتورهای سطح ۳ و بالاتر]]''' - نکات تخصصی‌تر مختص ادیتورهای L3 و بالاتر در این قسمت گنجانده شده است.
* '''[[نحوه‌ی رفع گزارش‌های خطا در ادیتور ویز]]''' - پیش از رسیدگی به گزارش‌های خطای ارسالی توسط کاربران، لازم است ادیتورها موارد گفته شده در این بخش را به‌دقت مطالعه نموده و به‌آن عمل نمایند.
* '''[[اسکریپت‌ها]]''' - با کمک اسکریپت‌ها می‌توان قابلیت‌های ادیتور ویز را گسترش داد و بر سرعت و دقت ویرایش نقشه افزود.
==راه‌های ارتباطی==
76

edits