Changes

From Wazeopedia
پیش از هر گونه ویرایش دانستن چند نکته ضروری است:
* قبل از اقدام برای هر گونه ویرایش، لطفا با مقدمات ویرایش نقشه آشنا شده و هم‌چنین قوانین ویرایش نقشه در ایران را مطالعه نمایید.
* تمامی ویرایش‌گران نقشه موظف هستند پیش از شروع کار با ادیتور Waze، [https://goo.gl/forms/qeFyYRWTZ40Xny4s1 فرم عضویت در اسلک] را ارسال نموده تا پس از تأیید درخواستشان، در گروه اسلک ویزایران عضو شده و با دیگر ویرایش‌گران در ارتباط باشند.* توجه داشته باشید که پایه و اساس تصمیم‌گیری Waze داده‌هایی است که از رفت‌وآمد کاربران روی نقشه به دست می‌آورد. این داده‌ها در دل قسمت‌های مختلف نقشه جای گرفته‌است. بنابراین از تمامی دوستان تقاضا داریم بنابراین، '''به هیچ عنوان هیچ قسمتی از نقشه را پاک نکنند نکنید''' حتی اگر به وضوح با قوانینی قوانین ویرایش نقشه در ایران مغایرت داشته باشد. در این موارد تقاضا داریم دوستان می‌توانید از طریق اسلک و دیگر راه‌های ارتباطی ارتباطی، مشکل را با ویرایشگران ویرایش‌گران باتجربه‌تر موارد را و مدیران منطقه در میان گذاشته و از ایشان مشورت بگیرندبگذارید.* ویرایش نقشه در Waze شامل نکات ریزی است که بهترین راه انتقال آن استفاده از تجربیات ویرایشگران با تجربه‌تر است. بر این اساس بهتر است در شروع کار، برای هر ویرایشگر ویرایش‌گر یک محدوده ویرایش مشخص شده و کار شخص بررسی گردد و نکات لازم به وی گوشزد شود.
* باتوجه به اهمیت در ارتباط بودن ویرایشگران در Waze، انتظار می‌رود همه ویرایشگران از طریق [[صفحهٔ_اصلی#راه‌های ارتباطی|را‌های ارتباطی]] خود را در دسترس نگاه دارند.
76

edits