Changes

From Wazeopedia
پیش از هر گونه ویرایش دانستن چند نکته ضروری است:
* قبل از اقدام برای هر گونه ویرایش، لطفا با مقدمات ویرایش نقشه آشنا شده و هم‌چنین قوانین ویرایش نقشه در ایران را مطالعه نمایید.
* تمامی ویرایش‌گران نقشه موظف هستند پیش از شروع کار با ادیتور Waze، [https://goo.gl/forms/qeFyYRWTZ40Xny4s1 فرم عضویت در اسلک] را ارسال نموده تا پس از تأیید درخواستشان، در گروه اسلک ویزایران عضو شده شوند و با دیگر ویرایش‌گران در ارتباط باشند.
* توجه داشته باشید که پایه و اساس تصمیم‌گیری Waze داده‌هایی است که از رفت‌وآمد کاربران روی نقشه به دست می‌آورد. این داده‌ها در دل قسمت‌های مختلف نقشه جای گرفته‌است. بنابراین، '''به هیچ عنوان هیچ قسمتی از نقشه را پاک نکنید''' حتی اگر به وضوح با قوانین ویرایش نقشه در ایران مغایرت داشته باشد. در این موارد می‌توانید از طریق اسلک و دیگر راه‌های ارتباطی، مشکل را با ویرایش‌گران باتجربه‌تر و مدیران منطقه در میان بگذارید.
* ویرایش نقشه در Waze شامل نکات ریزی است که بهترین راه انتقال آن استفاده از تجربیات ویرایشگران با تجربه‌تر است. بر این اساس بهتر است در شروع کار، برای هر ویرایش‌گر یک محدوده ویرایش مشخص شده و کار شخص بررسی گردد و نکات لازم به وی گوشزد شود.
76

edits