Changes

From Wazeopedia
no edit summary
* کاربران می‌توانند با کمک مکان‌هایی که توسط ادیتورها به نقشه اضافه شده است، مقصد خود را به‌راحتی جستجو نمایند. در این قسمت، ترجمه‌ی تمامی مکان‌ها برای سهولت در انتخاب صحیح دسته‌بندی مکان‌های اضافه شده قرار داده است.
==پیوندهای کاربردی و راه‌های ارتباطی==برخی ار از پیوندهای کاربردی و راه‌های ارتباطی که برای تبادل اطلاعات میان ویرایشگران نقشه در ایران استفاده می‌شود، ادیتورها ممکن است به‌آن‌ها نیاز داشته باشند در زیر آورده شده‌ است.  
===اسلک===
::لطفا '''[https://goo.gl/forms/qeFyYRWTZ40Xny4s1 فرم عضویت در اسلک] ''' را ارسال و از این طریق با دیگر ویرایش‌گران در ارتباط باشید. تمامی ویرایش‌گران موظف به‌ عضویت در گروه اسلک ویزایران می‌باشند.پس از تأیید فرم ارسال‌شده توسط شما، دعوتنامه‌ای برای عضویت در کانال ویز ایران در اسلک برایتان ارسال خواهد شد. 
===تلگرام===
::مطالب مفید پیرامون استفاده از نرم‌افزار و ویرایش نقشه در [https://t.me/wazeiran کانال] و [https://t.me/wazeiran_bot ربات] تلگرامی ویزایران قابل دریافت است.
 
===انجمن===
::موضوعات مختلفی مانند درخواست کاهش یا افزایش قفل راه، درخواست مسدودی یا رفع مسدودی مسیر و ... از طریق [https://forum.waze.com/forum/viewforum.php?f=1758&sid=dcf1b280fb02f13834d7df4a94af735d انجمن] قابل پیگیری است.
88

edits