הודעה פרטית

From Wazeopedia

חזרה לעמוד ראשי
חזרה לעריכת מפה נכונה - בפועל.

מנגנון ההודעות הפרטיות מאפשר לתקשר עם משתמשים באופן אישי וגם עם קבוצה סגורה של משתמשים, בדיוק כמו בשימוש בדואר אלקטרוני.

שימוש במנגנון ההודעה הפרטית

בשימוש במנגנון ההודעות הפרטיות של Waze אפשר לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים אחרים במקרה בו יש לכם שאלה או פיסת מידע אשר התוכן שלה כולל מידע פרטי, אישי או פשוט לא מיועד לקהל רחב יותר. התקשרויות כלליות יותר יערכו כמובן בפורומים הקהילתיים, אך באלו אין את האפשרות להודיע למשתמש מסוים על תוכן הודעה או שאלה שהופנתה אליו באופן ספיציפי.
ההודעה הפרטית תופיע לכל משתמש בתיבת הדואר הנכנס אשר נמצאת בחוצץ ההודעות הפרטיות, אל עמוד זה אפשר להגיע מדף לוח הבקרה למשתמש.
ההודעה הפרטית תישלח בליווי הודעת דואר אלקטרוני המודיעה למשתמש על כך שהתקבלה הודעה פרטית חדשה.
כאשר נשלח הודעה למשתמש אחר נוכל לראות אותה מחכה בתיבת הדואר היוצא SentMessage.png שלנו עד שהמשתמש שאליו שלחנו את ההודעה יקרא אותה, ברגע שהוא יפתח את ההודעה הסימון לגביה יוסר מתיבת הדואר היוצא שלנו. SentMessageEmpty.png, כך נוכל לדעת אם המשתמש ראה את ההודעה ששלחנו לו או לא.

מתי נעדיף לשלוח הודעה פרטית

במקרים נקודתיים כמו מצב בו אנחנו מוצאים סגמנט או מחלף הממופים בצורה לא נכונה ובעייתית אשר לא עומדת בעקרונות המפה של Waze אפשר לפרסם את שם המשתמש בליווי תגובה או שאלה בפורום קהילתי ולקוות שהמשתמש יראה את התגובה, עדיף הרבה יותר לשלוח לו הודעה פרטית בצירוף Permalink וכמובן טקסט המסביר את מהות הבעיה/שאלה אשר לגביה פנינו אליו, ע״י שליחת ההודעה אפשר לדעת בוודאות שהמשתמש שאנו רוצים את תשומת ליבו יקבל גם התראה על כך שיש שאלה המופנית אליו.

איך להגיע לדואר הנכנס - הסבר מפורט

יש להיכנס לאתר Waze ולהתחבר עם שם המשתמש והסיסמא שלכם, במקרה בו אתם לא יודעים את אחד או יותר מהפרטים האלו אפשר לעבור למסך המאפשר שליחת פרטים מסוימים בדואר אלקטרוני שאיתו נרשמתם ל-Waze ע״י לחיצה על הקישורים המסומנים בתמונה:
ForgotUserName.jpg
לאחר ההתחברות יש ללחוץ על כפתור SupportB.png הממוקם בחלקו העליון של המסך, עתה נגיע למסך המציע את שירותי התמיכה של Waze, במסך זה נלחץ על הקישור המסומן בתמונה:
SupportScreen.png

הקישור שכרגע לחצנו עליו לוקח אותנו אל מסך הפורומים הקהילתיים של Waze, על מנת להגיע אל לוח הבקרה האישי שלנו בתור משתמשי Waze נלחץ על הקישור המסומן בתמונה:
CommunityForums.png

פעולה זו לוקחת אותנו למסך לוח הבקרה האישי אשר קיים עבור כל משתמש, במסך זה לחיצה על החוצץ ׳הודעות פרטיות׳ המסומן בתמונה
PrivateMessageTab.png

תיקח אותנו למסך ההודעות הפרטיות בו נוכל ליצור הודעה חדשה ולדפדף בין הדואר הנכנס והיוצא שלנו.
PrivateMessagesScreen.png