כיצד להגיע לעורך המפה History

להתחבר עם שם המשתמש והסיסמא

בכדי להגיע אל עורך המפה על מנת לערוך את המפה יש להכנס אל עורך המפה, ואז יופיע חלון הכניסה כמוצג להלן מצד ימין, ויש ללחוץ על לחצן התחברות.

WME entrance window.PNG WME login.PNG


לאחר מכן יופיע חלון ההתחברות כמוצג לעיל מצד שמאל. מומלץ להכניס את שם המשתמש והסיסמא כפי שהוגדרו באפליקציה ולאחר מכן ללחוץ על "התחברות עם חשבון קיים". אפשרויות נוספות יפורטו בהמשך.
במידה ואחד הנתונים האלו או שניהם לא ידועים לכם עליכם לוודא שהגדרתם כתובת מייל נכונה באפליקציה. במידה ומוגדרת לכם כתובת מייל, לחיצה על הקישור ׳איני יודע את שם המשתמש או הסיסמא שלי׳ תעביר אתכם למסך המאפשר שליחת נתונים אלו לחשבון המייל שלכם.

InitializingUNpass.png


יש לוודא שההודעה לא מגיעה לתיקיית ״אשפה״ של כתובת המייל שלנו.

אפשרויות התחברות נוספות

ניתן להתחבר לעורך המפה עם חשבון גוגל ע"י לחיצה על הלחצן המתאים בחלון ההתחברות. במקרה כזה נוצר עבורכם שם משתמש ארוך המורכב מתווים אקראים ולכן שיטה זו אינה מומלצת.
אפשרות נוספת היא להתחבר עם קוד QR ע"י לחיצה על הלחצן המתאים בצד שמאל למטה בחלון ההתחברות, ולאחר מכן לסרוק את הקוד שיוצג על המסך בעזרת הנייד ולהמשיך על פי ההנחיות.
ניתן להיכנס למצב תרגול ללא שם משתמש וסיסמה, ושם ניתן לבצע עריכה, אך לא ניתן לבצע שמירה.
ניתן להגיע אל עורך המפה גם מתוך המפה החיה על ידי לחיצה על לחצן בצורת עפרון בצד המפה.

עורך המפה

לאחר ההתחברות נותר לוודא שהשרת שהמפה מעודכנת לפיו הוא השרת של האזור שאנחנו רוצים לערוך בו את המפה, במידה ולא זה המצב, והמפה מעודכנת לפי שרת אחר, לא נוכל לראות כבישים ואלמנטים על המפה, כמו כן ההודעה הבאה תודיע לנו על המצב בתחתית המסך.
ChangeServerNote.png

לחיצה על הקישור SwitchNow.png המופיע בהודעה תעביר לשרת הנכון בהתבסס על האיזור הגיאוגרפי שבו המפה נמצאת כרגע. בכל שלב נוכל להעביר בין השרתים ע״י בחירת השרת המתאים בתפריט ההגדרות שניתן להיכנס אליו ע"י כניסה ללשונית עם סמל של גלגל השיניים בחלון הצידי.
לגבי אופן עריכת המפה ראה ב-מדריך לעריכת המפה.