User contributions

From Wazeopedia
Search for contributionsExpandCollapse
⧼-contribs-top⧽
⧼-contribs-date⧽

  • 17:17, 20 November 2018 diff hist +820 N Faqja kryesoreKrijoi faqen me "'''Mirë se vini në Wiki Waze të Kosoves.''' Waze është një aplikacion i lirë i internetit dhe i navigacionit mobil që lejon shoferët të ndërtojnë dhe përdorin har..." current