Difference between revisions of "Pomôž s prekladom Waze"

From Wazeopedia
(Created page with "* Waze podporuje rôzne krajiny a jazyky z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc. * Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov...")
(oprava linkov)
 
(4 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 1: Line 1:
* Waze podporuje [[Pages specific to a country and language|rôzne krajiny a jazyky]] z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
+
* Waze podporuje [//wazeopedia.waze.com/wiki/Global/Countries_and_Languagesrôzne  krajiny a jazyky] z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
* Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete [[Translate waze (client text) to your local language|pomôcť s prekladom (EN)]]. Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
+
* Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete [//wazeopedia.waze.com/wiki/Global/Help:How_to_use_the_Translation_tool pomôcť s prekladom (EN)]]. Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
 
* Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.
 
* Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.
  
Line 7: Line 7:
 
Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:
 
Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:
  
#Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako ''translator''. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
+
# Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako ''translator''. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
 +
# Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu ''Join Team''. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze ''Waze Active Project'' použite nasledujúce odkazy: ''Waze-Web Pages'', ''Waze on Going Projects''.
 +
# Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.
 +
<br />
  
#Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu ''Join Team''. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze ''Waze Active Project'' použite nasledujúce odkazy:
+
Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!
*''Waze-Web Pages''
+
 
*''Waze on Going Projects''
+
== Pozri tiež ==
 +
*[[Prekladateľské zásady]]
 +
*Diskusia o SK/CZ prekladoch [https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=136393]
  
#Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.
 
 
<br />
 
<br />
 
+
----
Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!
+
<div style="float:left">[[File:ReturnTo.png|30px|Na úvod sprievodcu|link=Slovakia]] [[Slovakia|Na úvod sprievodcu]]</div>
 +
<div style="float:right">[[#top|Na začiatok stránky]] [[File:ReturnTop.png|30px|Na začiatok stránky|link=#top]]</div>

Latest revision as of 10:51, 26 September 2017

  • Waze podporuje krajiny a jazyky z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
  • Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete pomôcť s prekladom (EN)]. Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
  • Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.

Pretože tu existuje medzinárodná komunita prekladateľov je pripravená online webová aplikácia Transifex [1], ktorá ponúka spoločné užívateľské prostredie pre všetkých prekladateľov Waze. Prostredie je v anglickom jazyku.

Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:

  1. Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako translator. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
  2. Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu Join Team. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze Waze Active Project použite nasledujúce odkazy: Waze-Web Pages, Waze on Going Projects.
  3. Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.


Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!

Pozri tiež