Difference between revisions of "Pomôž s prekladom Waze"

From Wazeopedia
(Created redirect)
 
(oprava linkov)
 
(6 intermediate revisions by 3 users not shown)
Line 1: Line 1:
#REDIRECT [[Level]]
+
* Waze podporuje [//wazeopedia.waze.com/wiki/Global/Countries_and_Languagesrôzne  krajiny a jazyky] z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
 +
* Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete [//wazeopedia.waze.com/wiki/Global/Help:How_to_use_the_Translation_tool pomôcť s prekladom (EN)]]. Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
 +
* Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.
 +
 
 +
Pretože tu existuje medzinárodná komunita prekladateľov je pripravená online webová aplikácia Transifex [http://www.transifex.com], ktorá ponúka spoločné užívateľské prostredie pre všetkých prekladateľov Waze. Prostredie je v anglickom jazyku.
 +
 
 +
Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:
 +
 
 +
# Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako ''translator''. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
 +
# Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu ''Join Team''. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze ''Waze Active Project'' použite nasledujúce odkazy: ''Waze-Web Pages'', ''Waze on Going Projects''.
 +
# Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.
 +
<br />
 +
 
 +
Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!
 +
 
 +
== Pozri tiež ==
 +
*[[Prekladateľské zásady]]
 +
*Diskusia o SK/CZ prekladoch [https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=136393]
 +
 
 +
<br />
 +
----
 +
<div style="float:left">[[File:ReturnTo.png|30px|Na úvod sprievodcu|link=Slovakia]] [[Slovakia|Na úvod sprievodcu]]</div>
 +
<div style="float:right">[[#top|Na začiatok stránky]] [[File:ReturnTop.png|30px|Na začiatok stránky|link=#top]]</div>

Latest revision as of 10:51, 26 September 2017

  • Waze podporuje krajiny a jazyky z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
  • Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete pomôcť s prekladom (EN)]. Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
  • Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.

Pretože tu existuje medzinárodná komunita prekladateľov je pripravená online webová aplikácia Transifex [1], ktorá ponúka spoločné užívateľské prostredie pre všetkých prekladateľov Waze. Prostredie je v anglickom jazyku.

Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:

  1. Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako translator. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
  2. Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu Join Team. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze Waze Active Project použite nasledujúce odkazy: Waze-Web Pages, Waze on Going Projects.
  3. Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.


Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!

Pozri tiež