Difference between revisions of "Stačí jazdiť so zapnutým Waze"

From Wazeopedia
m (7 revízií)
(No difference)

Revision as of 20:47, 19 June 2016

Logo.png
  • Najjednoduchší spôsob ako vylepšovať Waze spočíva v jednoduchom zapnutí aplikácie kedykoľvek se vydáte na cestu. Jednoducho ju zapnúť aj keď nepotrebujete aby vás Waze navigovalo. Nič viac už nemusíte robiť. Systém Waze bude zbierať informácie o vašej ceste aby mohol počítať priemerné rýchlosti prejdených segmentov, bude hľadať chyby na ceste, zlepšovať rozloženie ciest a učiť sa povolené smery odbočenia na križovatkách. Aby sme sa vyhli chybám, tak automatické výpočty potrebujú veľa, veľa presne zaznamenaných jázd s ich dátami na to, aby boli automatické zmeny trasy vykonávané správne.
  • Keď neskôr budete používať Waze na navigovanie, budete z takto zozbieraných informácií (svojích aj ostatných Wazerov) ťažiť, rovnako ako ostatní Wazeri budú ťažiť z informácií od vás.
  • S Waze nemusíte podnikať žiadne mimoriadne cesty. V skutočnosti celý systém funguje najlepšie, keď ho používate na svojich pravidelných cestách - cestovanie do práce a podobne.
  • So zapnutým Waze budete automaticky dostávať informácie o dopravnej situácii na miestach, ktorými práve prechádzate.
  • Keď cestujete oblasťami, ktoré zatiaľ nie sú vo Waze zmapované, môžetet vyskúšať zaznamenať novú cestu. Stačí stlačiť jedno tlačítko a začnete "tvoriť mapu".