Difference between revisions of "Jezdi se zapnutým Waze"

From Wazeopedia
m (Removed home icon)
m (Malé přeformulování se zachováním významu)
(One intermediate revision by the same user not shown)
Line 1: Line 1:
*Nejjednodušší způsob, jak vylepšovat Waze, spočívá v prostém zapnutí aplikace, kdykoliv se vydáš na cestu. Prostě ji zapnout, i když nepotřebuješ, aby tě Waze navigoval. Nic víc už nemusíš dělat. Systém Waze bude sbírat informace o tvé cestě, aby mohl počítat průměrné rychlosti jednotlivých projetých segmentů, bude hledat chyby na cestě, zlepšovat rozložení silnic a učit se povolené směry odbočení na křižovatkách. Nicméně abychom se vyhnuli chybám, tak tyto automatické úpravy [[Timeline of updating process#Automatic road updates by Waze|potřebují mnoho, mnoho přesně zaznamenaných jízd]] [[File:Gb.png]] k tomu, aby byla automatická změna provedena.
+
*Nejjednodušší způsob, jak vylepšovat Waze, je zapnout aplikaci, kdykoliv se vydáš na cestu. Prostě Waze zapnout, i když nepotřebuješ navigovat. To je vše. Waze bude sbírat informace o tvé cestě, aby mohl počítat průměrné rychlosti projetých segmentů. Bude hledat chyby na cestě, zlepšovat umístění silnic a učit se povolené směry odbočení na křižovatkách. Abychom se vyhnuli chybám, tak automatické úpravy [[Timeline of updating process#Automatic road updates by Waze|potřebují mnoho, mnoho přesně zaznamenaných jízd]] [[File:Gb.png]] k tomu, aby byla automatická změna provedena.
  
*Až budeš později používat Waze k navigování, budeš z takto posbíraných informací (svých i ostatních Wazerů) těžit, stejně jako ostatní Wazeři budou těžit z informací od tebe.
+
*Až budeš používat Waze k navigování, budeš z takto posbíraných informací (svých i ostatních Wazerů) těžit, stejně jako ostatní Wazeři budou těžit z informací od tebe.
  
*S Waze nemusíš podnikat žádné mimořádné cesty. Ve skutečnosti celý systém funguje nejlépe, pokud jej používáš pro své pravidelné cesty, dojíždění do práce a tak podobně.
+
*S Waze nemusíš podnikat žádné mimořádné cesty. Ve skutečnosti celý systém funguje nejlépe, pokud jej používáš pro své pravidelné cesty, dojíždění do práce atp.
  
 
*Se zapnutým Waze budeš automaticky dostávat informace o dopravní situaci v místech, kudy právě projíždíš.
 
*Se zapnutým Waze budeš automaticky dostávat informace o dopravní situaci v místech, kudy právě projíždíš.
  
*Pokud cestuješ oblastmi, které dosud nejsou ve Waze zmapovány, můžeš zkusit [[Recording a new road|zaznamenat novou cestu]] [[File:Gb.png]]. Stačí stisknout jedno tlačítko a začneš tvořit mapu..
+
*Pokud cestuješ oblastmi, které dosud nejsou ve Waze zmapovány, můžeš zkusit [[Recording a new road|zaznamenat novou cestu]] [[File:Gb.png]]. Stačí stisknout jedno tlačítko a začneš tvořit mapu.

Revision as of 18:33, 11 January 2015

  • Nejjednodušší způsob, jak vylepšovat Waze, je zapnout aplikaci, kdykoliv se vydáš na cestu. Prostě Waze zapnout, i když nepotřebuješ navigovat. To je vše. Waze bude sbírat informace o tvé cestě, aby mohl počítat průměrné rychlosti projetých segmentů. Bude hledat chyby na cestě, zlepšovat umístění silnic a učit se povolené směry odbočení na křižovatkách. Abychom se vyhnuli chybám, tak automatické úpravy potřebují mnoho, mnoho přesně zaznamenaných jízd Gb.png k tomu, aby byla automatická změna provedena.
  • Až budeš používat Waze k navigování, budeš z takto posbíraných informací (svých i ostatních Wazerů) těžit, stejně jako ostatní Wazeři budou těžit z informací od tebe.
  • S Waze nemusíš podnikat žádné mimořádné cesty. Ve skutečnosti celý systém funguje nejlépe, pokud jej používáš pro své pravidelné cesty, dojíždění do práce atp.
  • Se zapnutým Waze budeš automaticky dostávat informace o dopravní situaci v místech, kudy právě projíždíš.
  • Pokud cestuješ oblastmi, které dosud nejsou ve Waze zmapovány, můžeš zkusit zaznamenat novou cestu Gb.png. Stačí stisknout jedno tlačítko a začneš tvořit mapu.