Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 28 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 28: | Linia 28: | ||
|- | |- | ||
| Krzysiek_makii || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16476684 PM] | | Krzysiek_makii || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16476684 PM] | ||
|- | |||
| lukasz || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17124779 PM] | |||
|- | |- | ||
| TCholewa || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16515049 PM] | | TCholewa || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16515049 PM] | ||
Linia 51: | Linia 53: | ||
|- | |- | ||
| FZ69617 || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16966442 PM] | | FZ69617 || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16966442 PM] | ||
|- | |- | ||
| maciej_friedel || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4616219 PM] | | maciej_friedel || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4616219 PM] | ||
Linia 62: | Linia 62: | ||
| psciborek || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=5195766 PM] | | psciborek || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=5195766 PM] | ||
|- | |- | ||
| GLadi83 || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16803649 PM] | |||
|- | |||
| zdzisk || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17507058 PM] | |||
|- | |||
| TWBudrys || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17463316 PM] | |||
|- | |||
| luc45z || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17580382 PM] | |||
|} | |} | ||
Linia 73: | Linia 80: | ||
! bgcolor=skyblue| Forum | ! bgcolor=skyblue| Forum | ||
|- | |- | ||
| | | Falcon4Tech || woj. dolnośląskie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17409776 PM] | ||
|- | |||
| an_ka || woj. opolskie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16978683 PM] | |||
|- | |||
| mll0dy || woj. podkarpackie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2557587 PM] | |||
|- | |||
| gandalik543 || woj. podkarpackie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16834897 PM] | |||
|- | |||
| zdzisk || woj. świętokrzyskie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17507058 PM] | |||
|- | |||
| TWBudrys || woj. wielkopolskie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17463316 PM] | |||
|- | |- | ||
| luc45z || woj. podlaskie || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17580382 PM] | |||
|} | |} | ||
Linia 85: | Linia 103: | ||
! bgcolor=skyblue| Komentarz | ! bgcolor=skyblue| Komentarz | ||
! bgcolor=skyblue| Forum | ! bgcolor=skyblue| Forum | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| | | xxx || xxx || - || [xxx PM] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 109: | Linia 120: | ||
! bgcolor=skyblue| Google+ | ! bgcolor=skyblue| Google+ | ||
|- | |- | ||
| [[User:TWBudrys|TWBudrys]] || Piła, Wałcz, Tuczno | | [[User:TWBudrys|TWBudrys]] || Piła, Wałcz, Tuczno, Człopa, Mirosławiec, Trzcianka, Szczecin, Stargard, Gryfino, Czarnków, Pakistan || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17463316 PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| [[User: | | [[User:Falcon4Tech|Falcon4Tech]] || Konin, Kielce || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17409776 PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| [[User: | | [[User:CYCuVW|CYCuVW]] || Kcynia || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&action=post&sid=6deb5e9f5ecda26be494943fe34ed0ef PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| | | GLadi83 || Kraków, Tarnów, Nowy Sącz || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16803649 PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| | | Awar1965 || Bydgoszcz, Koronowo, Koszalin, Kołobrzeg || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17353004 PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| | | jarekbis || Opoczno, Tomaszów Mazowiecki || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17520420 PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| | | zdzisk || Czerwionka- Leszczyny, Solec Zdrój, Jarosław i Dęblin, Pakistan || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17507058 PM] ||- ||- | ||
|- | |- | ||
| luc45 || Białystok, Ełk || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17580382 PM] ||- ||- | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 10:33, 12 maj 2020
Global Champ
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
mousepl | Polska | - | PM |
Local Champ
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
Jacek2000 | Polska | - | PM |
Krzysiek_makii | Polska | - | PM |
lukasz | Polska | - | PM |
TCholewa | Polska | - | PM |
jarkaz | Polska | - | PM |
Marcin_S | Polska | - | PM |
mareku_188 | Polska | - | [xxx PM] |
noobek | Polska | - | PM |
Opiekun Kraju - Country Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
FZ69617 | Polska | - | PM |
maciej_friedel | Polska | - | PM |
omacek | Polska | - | PM |
petropl | Polska | - | PM |
psciborek | Polska | - | PM |
GLadi83 | Polska | - | PM |
zdzisk | Polska | - | PM |
TWBudrys | Polska | - | PM |
luc45z | Polska | - | PM |
Opiekun Województwa - State Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
Falcon4Tech | woj. dolnośląskie | - | PM |
an_ka | woj. opolskie | - | PM |
mll0dy | woj. podkarpackie | - | PM |
gandalik543 | woj. podkarpackie | - | PM |
zdzisk | woj. świętokrzyskie | - | PM |
TWBudrys | woj. wielkopolskie | - | PM |
luc45z | woj. podlaskie | - | PM |
Opiekun Miasta - City Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
xxx | xxx | - | [xxx PM] |
Opiekun Obszaru - Area Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum | Google+ | |
---|---|---|---|---|---|
TWBudrys | Piła, Wałcz, Tuczno, Człopa, Mirosławiec, Trzcianka, Szczecin, Stargard, Gryfino, Czarnków, Pakistan | - | PM | - | - |
Falcon4Tech | Konin, Kielce | - | PM | - | - |
CYCuVW | Kcynia | - | PM | - | - |
GLadi83 | Kraków, Tarnów, Nowy Sącz | - | PM | - | - |
Awar1965 | Bydgoszcz, Koronowo, Koszalin, Kołobrzeg | - | PM | - | - |
jarekbis | Opoczno, Tomaszów Mazowiecki | - | PM | - | - |
zdzisk | Czerwionka- Leszczyny, Solec Zdrój, Jarosław i Dęblin, Pakistan | - | PM | - | - |
luc45 | Białystok, Ełk | - | PM | - | - |