m (Zabezpieczył(a) „Szablon:Lista Area Managerów” ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze))) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 103: | Linia 103: | ||
|- | |- | ||
| [[User:TWBudrys|TWBudrys]] || Piła, Wałcz, Tuczno || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17463316 PM] ||- ||- | | [[User:TWBudrys|TWBudrys]] || Piła, Wałcz, Tuczno || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17463316 PM] ||- ||- | ||
| [[User:GLadi83|GLadi83]] || Kraków, Tarnówn Nowy Sącz || - || [https://www.waze.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=16803649 PM] ||- ||- | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Polska]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Polska]]</noinclude> |
Wersja z 07:58, 9 lut 2018
Global Champ
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
mousepl | Polska | - | PM |
Local Champ
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
Jacek2000 | Polska | - | PM |
Krzysiek_makii | Polska | - | PM |
TCholewa | Polska | - | PM |
jarkaz | Polska | - | PM |
Marcin_S | Polska | - | PM |
mareku_188 | Polska | - | [xxx PM] |
noobek | Polska | - | PM |
Opiekun Kraju - Country Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
FZ69617 | Polska | - | PM |
lukasz | Polska | - | PM |
maciej_friedel | Polska | - | PM |
omacek | Polska | - | PM |
petropl | Polska | - | PM |
psciborek | Polska | - | PM |
Opiekun Województwa - State Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
xxx | xxx | - | [xxx PM] |
Opiekun Miasta - City Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
xxx | xxx | - | [xxx PM] |
Opiekun Obszaru - Area Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum | Google+ | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TWBudrys | Piła, Wałcz, Tuczno | - | PM | - | - | GLadi83 | Kraków, Tarnówn Nowy Sącz | - | PM | - | - |