Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 61: | Linia 61: | ||
|- | |- | ||
| psciborek || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=5195766 PM] | | psciborek || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=5195766 PM] | ||
|- | |||
| GLadi83 || Kraków, Tarnów, Nowy Sącz || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16803649 PM] | |||
|- | |- | ||
| zdzisk || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17507058 PM] | | zdzisk || Polska || - || [https://www.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=17507058 PM] |
Wersja z 16:45, 20 lip 2019
Global Champ
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
mousepl | Polska | - | PM |
Local Champ
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
Jacek2000 | Polska | - | PM |
Krzysiek_makii | Polska | - | PM |
lukasz | Polska | - | PM |
TCholewa | Polska | - | PM |
jarkaz | Polska | - | PM |
Marcin_S | Polska | - | PM |
mareku_188 | Polska | - | [xxx PM] |
noobek | Polska | - | PM |
Opiekun Kraju - Country Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
FZ69617 | Polska | - | PM |
maciej_friedel | Polska | - | PM |
omacek | Polska | - | PM |
petropl | Polska | - | PM |
psciborek | Polska | - | PM |
GLadi83 | Kraków, Tarnów, Nowy Sącz | - | PM |
zdzisk | Polska | - | PM |
Opiekun Województwa - State Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
Falcon4Tech | woj. dolnośląskie | - | PM |
an_ka | woj. opolskie | - | PM |
mll0dy | woj. podkarpackie | - | PM |
gandalik543 | woj. podkarpackie | - | PM |
zdzisk | woj. świętokrzyskie | - | PM |
TWBudrys | woj. wielkopolskie | - | PM |
Opiekun Miasta - City Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum |
---|---|---|---|
xxx | xxx | - | [xxx PM] |
Opiekun Obszaru - Area Manager
Username | Obszar | Komentarz | Forum | Google+ | |
---|---|---|---|---|---|
TWBudrys | Piła, Wałcz, Tuczno, Człopa, Mirosławiec, Trzcianka, Szczecin, Stargard, Gryfino, Czarnków, Pakistan | - | PM | - | - |
Falcon4Tech | Konin, Kielce | - | PM | - | - |
CYCuVW | Kcynia | - | PM | - | - |
GLadi83 | Kraków, Tarnów, Nowy Sącz | - | PM | - | - |
Awar1965 | Bydgoszcz, Koronowo | - | PM | - | - |
zdzisk | Czerwionka- Leszczyny, Solec Zdrój, Jarosław i Dęblin, Pakistan | - | PM | - | - |