Difference between revisions of "Pomôž s prekladom Waze"

From Wazeopedia
(Fixed double redirect)
(Created page with "* Waze podporuje rôzne krajiny a jazyky z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc. * Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov...")
Line 1: Line 1:
#REDIRECT [[Level (disambiguation)]]
+
* Waze podporuje [[Pages specific to a country and language|rôzne krajiny a jazyky]] z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
 +
* Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete [[Translate waze (client text) to your local language|pomôcť s prekladom (EN)]]. Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
 +
* Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.
 +
 
 +
Pretože tu existuje medzinárodná komunita prekladateľov je pripravená online webová aplikácia Transifex [http://www.transifex.com], ktorá ponúka spoločné užívateľské prostredie pre všetkých prekladateľov Waze. Prostredie je v anglickom jazyku.
 +
 
 +
Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:
 +
 
 +
#Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako ''translator''. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
 +
 
 +
#Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu ''Join Team''. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze ''Waze Active Project'' použite nasledujúce odkazy:
 +
*''Waze-Web Pages''
 +
*''Waze on Going Projects''
 +
 
 +
#Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.
 +
<br />
 +
 
 +
Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!

Revision as of 10:50, 13 April 2015

  • Waze podporuje rôzne krajiny a jazyky z celého sveta. Potrebuje ale vašu pomoc.
  • Aplikácia Waze má viac než 1000 výrazov, ktoré čakajú na preklad do cudzích jazykov. Niektoré preklady sú takmer hotové. Niektoré preklady zostali na polceste. A niečo nie je preložené vôbec. Ak ovládáte cudzí jazyk, môžete pomôcť s prekladom (EN). Nemusíte prekladať všetko, aj jedna veta pomôže.
  • Aj túto Wiki používajú ľudia z celého sveta. Možno by ste chceli pomôcť doplniť a vylepšiť stránky vo svojom rodnom jazyku.

Pretože tu existuje medzinárodná komunita prekladateľov je pripravená online webová aplikácia Transifex [1], ktorá ponúka spoločné užívateľské prostredie pre všetkých prekladateľov Waze. Prostredie je v anglickom jazyku.

Ak sa chcete pripojiť k nášmu prekladateľskému tímu, urobte nasledovné:

  1. Kliknite na nasledujúci odkaz na stránku Transifexu http://www.transifex.com/tour/formanager/ a prihláste sa ako translator. Doporučujeme použiť prihlasovacie meno, ktoré používate vo Waze.
  1. Pošlite žiadosť o pripojenie do národného tímu Join Team. Na aktiváciu prekladateľského projektu Waze Waze Active Project použite nasledujúce odkazy:
  • Waze-Web Pages
  • Waze on Going Projects
  1. Potom ako vaša žiadosť bude potvrdená, môžete začať a pomôcť s prekladom do národného jazyka.


Tešíme sa na vás v Slovenskom prekladateľskom tíme!